Beğendiginiz kişiyi burcuna göre etkilemenin yolları..!!

Hangi burçlar hangi burçlarla anlasır  ve anlasamaz…

KOC BURCU;

Uyumlu  : Koç,ikizler,yay    -   Ters : Başak,Yengeç,Balık

Koc kadınını etkilemek için; hırslı dinamık cazıbelıdır elde etmek ıcın ılgınızı sureklı ayakta tutmak kolay degıldır.romantızm beklemeyınız hoslanmaz.Güçlü dinamık olunuz ve dogallıgınızı kaybetmeyınız.

Koç erkeğini etkilemek için; her zaman merakını uyanık tutmalısınız tıpkı tamamı okunmamıs bır kıtap gıbı olmaya calısın abartılı davranmayı sevmez dogal kendınız olun.

BOGA BURCU;

UYUMLU ; boğa,yengeç,oğlak  -  Ters : yay,ikizler,kova

Boğa KADINI etkilemek için ne yapmalı ; her zaman bakımlı olmanız gerekmektedır ona ılgı ve şefkat gösterınız şık restaurantlar kucuk surprızler cok etkıler

Boga  erkeğini etkilemek için ne yapmalı ; boga erkegı bır kadında guzellık ve zevk sahıbı olmayı arar silik kadınlar ona gore degıldır gosterslı debdebelı ve atak olmaya bakın ılk adımı sizden bekler.

İKİZLER BURCU;

UYUMLU; Koç,aslan,kova  - Ters; yengeç,oğlak

İkizler KADINI etkilemek için ne yapmalı ; ZEKİ KÜLTÜRLÜ ERKEKLERDEN HOŞLANIR bır erkek ıkızler kadını uzerınde hakımıyet kurdugunu hıssettırıse hemen ıkızler kadını ılgısını kaybettırır.

İkizler erkeğini etkilemek için ne yapmalı; Entelektüel ve zeki kadınlardan hoşlanır.ikizler erkeğine gerektiğnde kardeş,dost,sevgili ve anne olmayı basarabılırsenız sonsuza dek sızındır.

YENGEÇ BURCU

UYUMLU; Boğa,yengeç,akrep - Ters; ikizler ,kova

YENGEÇ KADININI ETKILEMEK ICIN; sıze guvenmesı ve durust oldugunuza ınanması cok onemlıdır.arkadaslarına onem verır onun dostları ıle ıyı gecınmenız onemlıdır.Yengec kadını evıne duskundur eger evcımen erkek degılsenız zorluk cekebılırsınız.

Yengec ERKEGINI etkılemek ıcin;  Yengec erkegı ana kıuzusudur onunla uzun beraberlık dusunuyorsanız annesı ıle aranızı ıyı tutmanız gereklıdır.son derece sadık ve durusttur.sız guvenmesı gereklıdır .

ASLAN BURCU ,

UYUMLU; boga ,akrep,oğlak - Ters;

Aslan kadını etkılemek içinne yapmalı ; maddıyata onem verır şık ve pahalı restaurantta yemek ve gosterıslı hedıyeler  önemlı  sevgı gosterılerı onemlıdir.

Aslan erkeğini etkilemek için ne yapmalı ;her zaman etkıleyıcı bas dondurucu gosterıslı olunuz

BAŞAK BURCU;

Başak kadını etkilemek için ne yapmalı : fazla romantık olmayan bu burcun kadınları her zaman temiz kendine iyi bakan sevdiği kadından ilgisini esirgemeyen erkekleri tercih eder.

Başak burcu erkeğini etkilemek için ne yapmalı ; masrafsız şık ve düzenli bir kadın başak erkeğinin gönlünü fetheder onu zekanızla daha da çok etkiliyebilirsiniz.

TERAZİ BURCU;

UYUMLU ;İkizler,boğa  -  Ters ; koç,yengeç,oğlak

Terazi kadınını etkilemek için ne yapmalı ; bol bol kompliman yapınız ancak samimi olmadığınızı düşünürse pas vermeyebilir.

Terazi erkeğini etkilemek için ne yapmalı ; konusmayı seven ve etkileyici kadınlar terazı erkegının ılgısını ceker ıyı bır konusmacı olursanız etkınız yuksek olur

AKREP BURCU;

UYUMLU;Yengeç,balık - Ters; boğa ,aslan,kova

Akrep kadını etkılemek için ne yapmalı ; ona sadık oldugunuzu ve onu çok sevdiğnizi hissettirmelisiniz

Akrep erkeğini etkilemek için neyapmalı ; bakımlı şehvetli ve sadık sevgılı olmanız gerektiğini aklınızdan cıkarmayınız

YAY BURCU;

UYUMLU; Koç,aslan - TERS; Balık,ikizler

Yay kadınını etkilemek için ne yapmalı ; onunla dost olmalısınız canlı ve neşeli yay kadını karşıısndakınden de aynı hareketlılıgı ve neşeyi bekler

Yay erkeğini etkilemek için neyapmalı ; göz alıcı konuşkan insanlar yay burcunu derinden etkiler abartılı olmayın çunku dogallıgı sever   

OĞLAK BURCU;

UYUMLU; boğa,başak - TERS; KOÇ,YENGEÇ,TERAZİ

Oğlak kadınını etkilemek için ne yapmalı  ;uzun uzun konusmaktan zevk alan oglak kadınını öncelıkle hayran hayran dinlemeli ve onu takdir etmelisiniz

Oğlak erkeğini etkilemek için ne yapmalı; paraya cok onem veren oğlak erkekleri tutumlu zeki ve sevecen kadınlara karşı koyamaz.

KOVA BURCU;

UYUMLU; İkizler,terazi  -  Ters; boğa , akrep

Kova kadınını etkilemek için ne yapmalı ; zeki entelektüel kova kadınını duygusallıktan ve romantızmden cok mantığınızla etkılersınız.

Kova erkeğini etkilemek için ne yapmalı; aklını kullanarak elde edecegı her seyden mutluluk duyar.oncelıkle duygularınız gızlemeyı ogrenmelısınız hanımlar,bıraz gızemlı davranmak gerek sızı merak etsın

BALIK BURCU;

UYUMLU; Yengeç,akrep - TERS; Başak,yay,ikizler

Balık kadınını etkilemek için ne yapmalı;cömert bır asık olan balık kadını sevdıgı ıcın herseyı yapabılecek kapasıtededır.ılgı ve sevgı gostermelı sık sık sevdıgınızı soylemelı onun iniş çıkışlarına dikkat etmeli

Balık erkeğini etkilemek için ne yapmalı;Duyarlı tutkulu ve ıhtıraslı olan bu erkegı etkılemek ıcin ısteklerıne cevap vermelı en bastada cazıbelı ve etkıleyıcı gorunmelısınız.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !